Vitajte na stránkach salónu Jerry & Jessy

V profesionálne zariadenom, čistom a priateľskom prostredí poskytujem komplexné služby a rada sa postarám o komfortné cítenie Vašich štvornohých miláčikov.

Dovoľte, aby som sa Vám predstavila: Volám sa Zuzana Krutá. Svoje povolanie som si vybrala vychádzajúc zo svojho vzťahu k zvieratkám. Po ukončení Strednej veterinárnej školy v Nitre som 9 rokov pracovala vo veterinárnej ambulancii v Šamoríne, neskôr dva roky v Dunajskej Strede, ako veterinárna technička.
Moja láska k zvieratám a moje skúsenosti z veterinárnych ambulancii dávajú záruku, že mojich štvornohých zákazníkov ošetrujem s profesionálnym prístupom, bez použivania akýchkoľvek utlmovacích prostriedkov a v priateľskom ovzduší.


Môj salón Jerry & Jessy som otvorila v marci roku 2007. Nachádza sa v Šamoríne (mapa), cca 20 km od Bratislavy, s veľmi ľahkou dostupnosťou. Pomenovala som ho po mojom psíkovi (a jeho dcére), ktorý už 3 roky trpí nevyliečiteľnou chorobou Cushingov syndróm. Pomocou veterinárnej medikamentóznej liečby v kombinácii s alternatívnou medicínou sa mi už roky darí udržiavať ho pri živote.

Myšlienka zriadiť si svoj vlastný salón mi napadla, keď ma čoraz viac ľudí, ktorí za mnou prichádzali do Dunajskej Stredy oslovovalo, že v Šamoríne takáto služba chýba. A tak, po získaní súhlasu nájomníkov všetkých 71 bytov, absolvovaní množstva peripetii spojených s vybavovaním povolení na zariadenie salónu, som konečne otvorila môj vlastný salón.

Od otvorenia salónu som ostrihala a ošetrila viac ako 1800 psov a vizitkou mojej práce je, že spokojní zákazníci, nielen zo Šamorína a blízkeho okolia, ale aj z Bratislavy, Viedne a prihraničných oblastí, sa ku mne opätovne vracajú.

Verím, že aj Vy sa spolu so svojimi domácimi miláčikmi zaradíte medzi mojich spokojných zákazníkov.

Srdečne Vás pozývam.

Vaša Zuzana